muzyka

25.09.2010
Klub La Cosa Nostra
godz. 18.00
wstęp 5 zł
 
 
 

W tym roku w działdowskich murach w ramach artAKCJI 2010 zawitają charyzmatyczne zespoły, które swoim rockowo-metalowym brzmieniem zachwycą niejednego słuchacza. Zapraszamy zatem do udziału w koncercie i niech muzyka będzie z wami!
 
 
 

Thempest

Zespół powstał w 2006 roku w Szczytnie (woj. warmińsko-mazurskie).
Muzykę jaką wykonuje to szeroko pojęty death metal
z elementami doom i black.
Aktualny skład:
Szakal – gitara/wokal
Kristof- bas
Piter – perkusja
Ajgor – gitara
Byli muzycy:
Kris – perkusja
Górek – gitara
Myspace: www.myspace.com/thempest
Oficjalna strona: www.thempest.metal.org.pl

69

Rockowa formacja z Działdowa, która stawia na żywiołową, rockową muzykę z wpływami hard rocka,grunge, heavy metalu.
Zespół powstał 2 listopada 2009 roku z inicjatywy gitarzystów: Miłosza Kruszewskiego oraz Mateusza Podleckiego. Początkowo na basie grała Maria Smolicz, która z powodów osobistych opuściła szeregi 69, ustępując miejsca świetnemu, niezwykle wszechstronnemu basiście – Waldemarowi Duszyńskiemu. Wokalistką zespołu jest Agata Loret, która posiada bardzo charakterystyczny wokal. Za bębnami zasiada Artur Bartkowski, który na koncertach jest najmniej widoczny,jednak to dzięki niemu pod sceną publiczność wykonuje taniec – pogo.

Etob Klimator

Zespół powstał w roku 2003  w Pluskach z inicjatywy Adama i Grabosia. Jego nazwa wzięła się od plakietki z napisem “Etob Klimator” która wisiała na drzwiach pierwszej sali prób zespołu. Ich głównym nurtem muzycznym jest rock jednak jak sami artyści twierdzą stworzyli swój unikalny styl grania nazwany “roboczo-pogańskim rock&rollem”

Eternal Grass

Zespół wywodzący się z Nidzicy. Ich atutem jest zdecydowane gitarowe brzmienie .

Galeria artAKCYJNO-koncertowa :