Witaj

Teatr czytany po raz pierwszy w Działdowie.

W najbliższą niedzielę (27 września) w działdowskim ratuszu zagoszczą aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna. W ramach cyklu „Teatr przy Stoliku”, aktorzy zaprezentują komedię liryczną, współczesnego rosyjskiego dramaturga, Siemiona Złotnikowa pod tytułem „Przyszedł mężczyzna do kobiety”. Więcej informacji w zakładce „teatr”.

Początek o godzinie 16.00. Wstęp wolny.Rezerwacja biletów na koncert Happysad.

Wszystkie osoby, które mieszkają poza Działdowem, lub też osobiście nie są w stanie nabyć biletów podczas przedsprzedaży informujemy, że zamówienia poprzez stronę internetową można składać do czwartku do północy (24.09.2009r.)

Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich.Pierwsza odsłona artAKCJI 2009 już za nami.

W minioną niedzielę, w kościele Zbawiciela Parafii Ewangelicko - Augsburskiej, zainaugurowaliśmy tegoroczną artAKCJĘ. Wypełnione publicznością, gościnne wntętrze kościoła zamieniło się w galerię oraz salę koncertową. Dziękujemy artystom (zwłaszcza Panu Sławomirowi Makowskiemu - pianiście) oraz licznie przybyłej publiczności!

Do zobaczenia na maratonie filmowym już w najbliższy piątek!Prolog artAKCJI 2009 już w najbliższą niedzielę!

plakat artakcji 2009

Już w najbliższą niedzielę (20 września) zainaugurujemy szóstą, coolturalną artACJĘ w naszym mieście.

Pierwszym wydarzeniem będzie otwarcie wystawy malarstwa Wojciecha Cieśniewskiego pt. "Obrazy o człowieku", a także koncert muzyki klasycznej w wykonaniu nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Arno Kanta w Działdowie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i malarstwa do Kościoła Zbawiciela Parafii Ewangelicko-Augsburskiej, przy ul. Jagiełły 28. Zaczynamy o 16.00.
Wstęp wolny!Bilety na koncert gwiazdy już dostępne!

Bilety na koncert Happysad będą dostępne od środy (16 września) w trzech punktach na terenie Działdowa.

Sprzedajemy w:

  • Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Władysława Jagiełły 32.
  • Hali Widowiskowo-Sportowej przy Gimnazjum nr 2, ul Sportowa 1.
  • Miejskim Domu Kultury, ul. Władysława Jagiełły 13.Happysad przedpremierowo w Działdowie!

happysad
fot. Krystian Dróżdż

Podczas działdowskiego koncertu zespół Happysad zaprezentuje przedpremierowo piosenki z najnowszej płyty, która ukaże się 19 października 2009 r.plakat artakcji 2009

Ten oto plakat zawisł właśnie w wielu punktach naszego miasta (i nie tylko naszego) . Jego ukazanie się to jednocześnie zapowiedź cyklu imprez, na które gorąco zapraszamy wszystkich spragnionych kulturalnej rozrywki. Zapewniamy, że każdy w ciągu tych czterech artAKCYJNYCH dni znajdzie coś dla siebie :)

Praca nad uzupełnianiem strony wre. Już niebawem pojawi się tu szczegółowy program oraz dokładne opisy każdego z prezentowanych wydarzeń.

© artAKCJA 2009

WuWuWu baj łebmajster ;)